Domů


space


space


space


space


space


space


space

banner

space

  space

19.10.2017 POZOR ZMĚNA | KAJDA CUP !!!

banner

Přátelé, změna je život. Vzhledem k tomu, že na původně plánované trase na Severku došlo k silnému "listípadu". Není v našich silách z celé trati uklidit listí a drobné kamínky. Tudíž po obhlídce trati a následnému zasedání organizačního výboru padlo rozhodnutí o uspořádání závodu na náhradní trati s pozměněnými parametry. Náhradní trať tvoří úsek závodu NEMILE v rozsahu Lupěné – Bozeňov (detaily v propozicích) o celkové délce 19 km s úhrnným převýšením 225 metrů. Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte a nově navržený plnohodnotný trénink pro vaši formu bude přínosem.

Těšíme se na viděnou na startu. Ondra a Karel 

propozice ke stažení zde

~ Karel a Ondra ~

 


space


space


space

space


space


space

 

 


TOPlist 

7.10.2017 REPORT | NEMILE

banner

Pro propršeném týdnu jsme se opět setkali ke společnému výjezdu a stálo to za to! Počasí nám přálo, účast skvělá a volba trati vynikající. Rozhodlo se prakticky po prvním kilometru, kdy se z pětičlené skupinky urval Martin Valigura a běžel si pro celkové vítězství. Na druhé pozici dojel Rosťa Urban a na záda mu s menším odstupem dýchal Martin S. Celkovou atmosféru dokreslova podzimní atmosféra, stejně jako lahodné linecké od Libušky Hodinové.

výsledky zde
fotogalerie zde

~ m ~

6.10.2017 SKIROLL (C)UP JEŠTĚD

banner

Díky Rosťovi jr. máme krátké video z dojezdu do cíle. V neděli 1. 10. 2017 se desátým závodem při výjezdu na Ještěd uzavřel letošní seriál závodů na kolečkových lyžích EFISAN SKIROLL CLASSICS. Závod Efisan Skiroll (c)up Ještěd. Zároveň se jednalo o Mistroství České republiky na kolečkových lyžích.

video zde

~ m ~

2.10.2017 POZVÁNKA | NEMILE

banner

Již tuto sobotu 7.10. se z NEMILE přesouváme do Starého Města pod Sněžníkem. I přes veškeré snahy našich silničářů se nepodařilo dokončit původní trať a silnice stále připomíná vjezd do statku. Presentace je na parkovišti u vleku Ski areálu Paprsek ve Velkém Vrbně od 10:00 hod. Společně pak sjedeme, nejpozději v 10:30 hod, k místu startu.

propozice zde
mapa místa presentace zde
mapa místa startu zde

těšíme se na viděnou!

~ m ~

24.9.2017 REPORT | LÁZEK

A máme za sebou druhý měřený trénink seriálu KOLSKICUP 2017. Naprosto skvělý výběr trati, velký dík za to patří především pořadatelům Karlovi a Honzovi. Trať nás důkladně prověřila a během 24 km jsme si mohli vyzkoušet snad všechny běžecké styly. Jako první si s náročnou tratí poradil Michal Vank, za ním pak Martin Valigura a pro třetí místo si dojel Karel Macháček. Počasí nám vydrželo, stejně jako úsměvy spokojenosti všech zúčastněných.

banner

výsledky zde
fotogalerie zde

~ m ~

20.9.2017 POZVÁNKA | LÁZEK

A máme tu další měřený trénink LÁZEK, na který jste všichni srdečně zváni! Již tuto neděli 24.9. nás čeká nejdelší a zřejmě nejnáročnější výjezd tohoto ročníku. Prezentace bude na Lázku od 9:30 hod, poté nejpozději v 10:30 hod sjedeme na misto startu. Ten bude posunut k odbočce na Hněvkov. Od bazénu se kvůli pracím na silnici nedá jet.

banner

propozice ke stažení zde

~ m ~

14.9.2017 PROPOZICE | NEMILE
!!!POZOR ZMĚNA!!!

Vzhledem k výstavbě kanalizace v obci Nemile se přemístíme do oblasti Králického Sněžníku, do Velkého Vrbna. Silnice v Nemili je tak rozkopaná, že je prakticky nemožné zde uspořádat měřený trénink. Již tradičně je start naplánovaný na první říjnovou sobotu 7.10. na 11:00 hod. Na presentaci dojeďte do Velkého Vrbna na parkoviště Ski areálu Paprsek. Odtud se společně přemístíme auty na místo startu do Starého Města. Kvalita asfaltu je skvělá !

propozice zde
mapa místa presentace zde
mapa místa startu zde

těšíme se na viděnou!

~ m ~

29.8.2017 REPORT | ALLIANSLOPPET (SWE)

A máme to za sebou. Závod Alliansloppet v Trollhättanu. Závod, který dal všem pořádně zabrat. Jeli jsme plných 48 km, 3 kola po 16 km. Profil tratě byl nenáročný, aspoň se tak v prvním kole tvářil. Jenže ve druhém kole začalo přituhovat a ve třetím kole šlo přímo do tuhého. Kdo měl natrénované větší objemy měl vyhráno. Atmosféra byla skvělá, organizace trochu podceněná. I přesto máme krásný prožitek.

banner

fotogalerie zde
video 1 zde
video 2 zde
video 3 zde

~ m ~

28.8.2017 PROPOZICE | LÁZEK

Druhý výjezd LÁZEK nás tentokrát zavede do Zábřežské vrchoviny. Jedná se o nejdelší trénink celého seriálu a jistě nás důkladně prověří. Startujeme hromadně v 11:00 hod, prezentace bude na Lázku od 9:30 hod.

banner

propozice ke stažení zde

všichni jste vítáni

~ m ~

24.7.2017 REPORT | LASOWKA (PL)

Již tradičně se účastníme závodů u našich polských sousedů. Ani letos jsme nechyběli na Klasyku w Lasówce, pořádaného při slavnostech "Dni Lasówki". Čekala nás 8 km trať v lese a sklízeli jsme úspěchy. Byla nás doslova plná bedna. Zvítězila zkušenost nad nerozvážným mládím. Jako první protnul cílovou čáru matador Karel Macháček (0:19:33 min), druhý v těsném závěsu Rostislav Urban (0:19:36) a třetí místo zajel Martin Saňák (0:19:37). Všichni doslova o prsa, rozhodlo se až v mírném stoupaní před cílovou metou.

banner

Organizátorům velké díky !!!

více zde
video zde

~ m ~

16.7.2017 REPORT |TVRDKOV

Ani krátká bouřka nás neodradila, abychom po roce opět prověřili své síly. Předpověď počasí tentokrát vyšla a těsně před startovním výstřelem začalo pršet a pršelo, bouřilo až do cíle. I přes pokropené horké hlavy bylo tempo vysoké a během prvních kilometrů se tak rozhodlo, kdo si rozdělí stupeň nejvyšší. Ten doslova urval o velký kus Martin Valigura, za ním pak Rostislav Urban a na třetím místě (a to i s kolečkama tvrdosti číslo 3) Václav Sedláček. Všem borcům gratulujeme a díky za účast!

banner

výsledky zde
fotogalerie zde

~ m ~

 
 
© 2018 KOLSKIdesign | veškerá práva vyhrazena |kolski.cz