Domů


space


space


space


space


space


space


space

banner

space

  space

10.7.2017 KOLSKI CUP ODSTARTUJE TUTO SOBOTU

Již tuto sobotu 15.7.2017 se rozjedeme do pátého ročníku seriálu KOLSKI CUP. Čeká nás náročný výjezd TVRDKOV. Už jeho samotný název doslova vystihuje charakter trati a profilu. Žádný MĚKOV tu nečekejte. Trať je pořadatelem výborně zvolena a prověří nás všechny. Loňská premiéra dopadla velmi úspěšně, mluví za to i nejvyšší účast spokojených lyžařů v celém seriálu 2016.

banner

propozice zde
vše o trati zde

~m~

 


space


space


space

space


space


space

 

 


TOPlist 

30.5.2017 PROPOZICE | TVRDKOV

Dovolte mi vás pozvat na další ročník výjezdu na TVRDKOV. První ročník dopadl skvěle, účast byla vynikající, trať výborně zvolená a pořadatel také odvedl kus poctivé práce. Profil tratě je jedním z náročnějších z celého seriálu a jistě prověří vaše kvality v začátku sezóny. Termín výjezdu jsme oproti minulému roku 2016 posunuli o týden dopředu na 15.7.2017, čas startu je ale stejný (11:00 hod).

banner

těšíme se v TVRDKOVĚ !!!

více zde

~m~

4.5.2017 LYŽAŘI BĚŽCI HODNOTILI SEZONU

Na pozvání náčelníka Bílého vlka – Jardy Brože do osady YUKON ve Vlaském se 22.4.2017 uskutečnilo již 18.setkání lyžařů běžců ze Šumperska, aby vyhodnotili výsledky v sezoně 2016/2017, co se povedlo, co naopak ne a čeho by chtěli dosáhnout v příští sezoně. Úvodem jsme zavzpomínali na naše kamarády, kteří už nejsou mezi námi. Především na dlouholetého trenéra Ski klubu Šumperk Bohouše Mazáka, ale i na Míru Homolu z Hrabenova, Lojzu Hodinu ze Šumperka a Slávu Bílka ze Zábřehu.  Setkání se zúčastnilo 47 účastníků, kteří si při tradičním guláši náčelníka a sladkostech, které napekly naše manželky a přítelkyně, popovídali navzájem o proběhlé sezoně.

banner

Vyzdviženy byly výsledky, kterých dosahovali v mladších kategoriích Jirka Fišnar, Martin Valigura, Rosťa Urban, Martin S. ale především Pavel Ondrášek, který se ve světovém  laufařském seriálu Visma Ski Classics umístil na krásném 45.místě v kolektivu nejlepších světových laufařských es. Ve starších kategoriích zaznamenali hezké výsledky také Jan Fišnar z Loučné, Jan Hanuš a Ota Srovnal s manželkou Líbou ze Zábřehu. Mezi přítomnými hosty byl rovněž náš kamarád a výborný servisman-mazač i reprezentačního mančaftu Vít Fousek z Nového Města na Moravě. Během setkání byl rovněž naplánován program měřených tréninků, na které je zvána i široká veřejnost.
Závěrem si všichni účastníci srdečně popřáli pevného zdraví do další sezony a vyjádřili velký vděk náčelníku Bílému vlku – Jardovi Brožovi za jeho velké přátelství, nezměrné úsilí ve stmelování kolektivu lyžníků a v ochotě pořádat pro nás tato setkání, která patří nesmazatelně do našich kalendářů a každý rok se na tato setkání upřímně těšíme.

Honza Hanuš

 

29.4.2017 JARNÍ LYŽBA| PAPRSEK

Tahle zima se jen tak nevzdává, alespoň ne u nás. Lyžujeme už šest měsíců a podmínky jsou stále výborné. O víkendu jsme si přišli na své na Paprsku, kde vyřízelé stopy připomínaly spíše daleký sever Skandinávie. Najetá byla magistrála, Pralinka, Malý šengen a cesta dolů k Petříkovu. Lyžařů bylo pomálu. Měli jsme také lyže "zazimované", ale přece jen jsme seškrábli skluznice. Stálo to za to !!!

banner

~ m ~

22.4.2017 TERMÍNOVKA 2017

Přátelé,
po velmi zdařilé zimě se nám opět blíží začátek "suché" sezóny a je čas na zveřejnění termínovky. Suchá ale až tak nebude. I přesto, že jsme vyřadili jeden trénink ze seznamu (KLÁŠTEREC), máme stále co nabídnout. Začínáme v polovině července TVRDKOVEM. Poté, vzhledem k jiným závodům mimo náš seriál, pokračujeme až v září nejdelším tréninkem LÁZEK. Již tradičně, první sobotu v říjnu, nás uvítá NEMILE a na poslední dva víkendy v tomto měsíci jsou naplánovány na KAJDU CUP a KLADSKÉ SEDLO.
Těšíme se na vás !!!

termínovka ke stažení ZDE

~ m ~

9.3.2017 POZVÁNKA | YUKON

banner

Vážení,
šiřte prosím pozvání náčelníka Bílého vlka na Yukon (Vlaské u Hanušovic) u příležitosti 18. ročníku srazu lyžníků, konaného v sobotu dne 22. dubna 2017 s programem vzájemné prezentace úspěchů na kolečkových lyžích a lyžích na sněhu, který nás letos nezklamal, doplněné gulášem, hanušovickým pivem a sladkostmi, které dovezou vaše manželky, či přítelkyně.

Těšme se na již tradiční setkávání, které je imanentní součástí našeho běžkování a sportovního zápolení, jež nám přináší radost, mužnou sílu, obdiv žen a skromné sebevědomí.

Lyžníci z daleka mohou přespat v boudě, aby rozchodili opojení, kterému zcela výjimečně propadnou.

pozvánka ke stažení zde

Náčelník Bílý vlk
z osady Yukon

9.3.2017 REPORT | JELYMAN

banner

JELYMAN aneb JEsenický LYžařský MAratoN se odjel za skvělých podmínek. I přes velké oteplení, které mělo za následek úpadek sněhových podmínek, se počasí obrátilo směrem k nám. Do zmrzlé stopy napadlo pár centimetrů sněhu. A tak stopa byla velmi rychlá a výborně upravená. Ne náhodou mnozí zvolili "hladký" výběr lyží a pokud vydrželi stoupání z Medvědí a na Travnou, tak měli velkou šanci na stupně nejvyšší.

Aktuální výsledky zde:
zde

~m~

 
 
© 2018 KOLKSIdesign | veškerá práva vyhrazena |kolski.cz