Domů


space


space


space


space


space


space


space

banner

space

  space

2.2.2017 FOTOGALERIE | KOLSKI CUP 2016

banner

Na Hromnice musí skřivan vrznout i kdyby měl zmrznout. A tak jsem tu konečně "vrznul" fotky z vyhlášení celkového vítěze KOLSKI CUPU 2016.

Za ceny pro vítěze děkuji především Jardovi z XCSPORT.CZ a Karlovi za nový produkt z dílny ROCKPLAST

Všem ostatním díky za přízeň

výsledky ke stažení zde
fotogalerie zde

~ m ~

 


space


space


space

space


space


space

 

 


TOPlist 

23.1.2017 REPORT | PATNÁCTKA OKOLO PAPRSKU

banner

Máme za sebou 32. ročník závodu "Patnáctka" okolo Paprsku v klasickém běhu, která se konala v sobotu 21. ledna 2017. Po třeskutých mrazech přišlo malé oteplení, které mnohým z nás zamotalo hlavu s "mázou". Ovšem ti kteří mají natrénováno z měřených tréninků KOLSKI, až tak neřešili a doslova všem sebrali vítr z plachet. Zde jsou ti z nás, kteří se vešli do první dvacítky a umístili přední pozice.

1. Martin Valigura 71.40 (MB)
2. Rostislav Urban 71.50 (MB)
3. Jaroslav Kulich 73.09 (MC)
4. Jiří Fišnar 74.31 (MB)
5. Martin Saňák 76.52 (MA)
19. Karel Macháček 81.51 (MB)


Aktuální výsledky a fotky zde:
http://sk-sumperk.wz.cz/

~m~

22.12.2016 PF 2017

Všem přejeme krásné vánoce plné osobního štěstí, z kračunu vykročte pravou nohou, nebo rovnou vyjeďte pravou lyží do nového roku 2017. Ten ať je přesně podle Vašich představ a nechť všechny vaše problémy v novém roce trvají stejně dlouho jako Vaše novoroční předsevzetí.

banner

~ m ~

03.12.2016 REPORT | LYŽBA NA PAPRSKU

SKOL lyžníci,

na horách nám krásně posněžilo a je nejvyšší čas na prohození koleček za skluznice. Takové podmínky jsou na Paprsku a snad nám co nejvíce vydrží. Tož teď se teprve pozná kdo přes léto nezahálel a poctivě trénoval...

banner

těším se na viděnou ve stopě!!!

~ m ~

 

19.11.2016 VÝSLEDKY | KOLSKI CUP 2016

banner

Přátelé, kamarádi,

Seriál měřených tréninků KOLSKI CUP 2016 je již za námi a tak si dovolím malé, krátké shrnutí.
Ročník 2016 byl zajímavý právě rozmanitostí, pestrostí jednotlivých tréninků. Střídaly se profily kopcovité, houpavé s rovinami a naopak, celkově jsme najeli přes 60km. Na své si určitě přišlo všech 50 lyžníků, o mnohem více než v předchozích ročnících. To je pro nás velký impuls pokračovat v seriálu dále v sezóně 2017, ve které jistě dojde k nepatrným změnám (jiné termíny, nový trénink apod...). Budeme vás vždy informovat prostřednictvím našich stránek, emailů. Ale zpět k letošnímu ročníku 2016. Nejlépe si v trénincích vedl Martin Valigura, který se stal králem celého KOLSKI CUPU 2016 a ovládl celkový žebříček seriálu. Za skvělé výsledky mu patří velká gratulace! Kompliment a Velké Díky patří také všem pořadatelům, kteří se o nás postarali a tréninky vždy skvěle připravili.
Díky všem za účast, za váš pozitivní přístup a nadšení a těším se na viděnou v dalším ročníku 2017!!!

výsledky ke stažení zde
fotogarlerie zde

~ m ~

15.11.2016 REPORT | LÁZEK

Ani zimní počasí nás neodradilo od předposledního výjezdu LÁZEK. Trať byla pořadateli změněna a v Tátenici se jelo rovně na Lanškroun a dále pak do Albrechtic. "Kosa" byla pořádná a tak jsme do toho bodali jak se dalo. Nejvíc se chtěl zahřát a vše mít za sebou Martin Valigura, který protnul cíl jako první. Za ním dojel Karel Macháček a na třetím místě s menším odskokem byl Honza Fišnar. Děkujeme pořadatelům, že se nenechali odradit zimním počasím a výjezd uspořádali.

banner

výsledky zde

~ m ~

 
 
© 2018 KOLSKIdesign | veškerá práva vyhrazena |kolski.cz