Domů


space


space


space


space


space


space


space

banner

space

  space

14.7.2018 REPORT | TVRDKOV

banner

První výjezd TVRDKOV je úspěšně za námi. Vynikající účast, skvělé výsledky a výborná organizace, která snad i to počasí domluvila. S náročnou tratí si nejlépe poradil místní patriot Václav Sedláček, druhý protnul cílovou metu Michal Vank a na záda mu dýchal pořadatel Martin Valigura.

Díky všem za účast, Petě za krásné fotky a organizátorům za zvládnutí celé akce!

výsledky zde
fotogalerie zde

~ m ~

 
space


space


space

space


space


space

TOPlist 

12.7.2018 KOLSKICUP ODSTARTUJE TUTO SOBOTU

banner

Již tuto sobotu 14.7.2018 se odpíchneme do šestého ročníku seriálu KOLSKI CUP. Čeká nás tvrdý výjezd TVRDKOV. Už jeho samotný název doslova vystihuje charakter trati a profilu. Trať je pořadatelem výborně zvolena a prověří nás všechny.
Presentace je v Tvrdkově u restaurace (u kostela), kde necháme auta. Poté společně dle pokynů pořadatele Martina Valigury budeme dopraveni na místo startu.

Na viděnou v sobotu!

~ m ~

3.7.2018 POZVÁNKA | TVRDKOV

banner

Zveme vás na první výjezd dalšího ročníku KOLSKICUPu 2018. Přijeďte si prověřit vaše tvrdé síly, které ještě více můžete ztvrdit na skvělé trati TVRDKOV. Profil tratě je jedním z náročnějších z celého seriálu a jistě prověří naše kvality hned v začátku sezóny. Termín výjezdu je v sobotu 14.7.2018, čas startu je 11:00 hod.

těšíme se v TVRDKOVĚ !!!

info k trati ZDE
propozice ZDE

~m~

17.5.2018 TERMÍNOVKA KOLSKICUP 2018

banner

A jedeme do dalšího, už šestého ročníku KOLSKICUPU 2018. Oproti minulým ročníkům jsme pro vás připravili pár změn. Po úspěšném výjezdu ze Starého Města do Velkého Vrbna, který byl náhradou za trať Nemile, jsme právě tuto trať zařadili do seznamu našich tréninků. Další změnou je přesunutí tratě Kajdy cup ze Severky do okolí Dolního Bušínova (Bozeňov) s hromadným startem. Trať se také osvědčila a našli jsme zde lepší zázemí. Trať Nemile by snad měla být už opravená, měli bychom ji odjet v plné délce. Celý seriál pak bude tradičně zakončen na Kladském sedle, kde budou vyhlášeni vítězové.

Těšíme se na vás !!!

termínovka ke stažení ZDE

~ m ~

15.5.2018 FOTOGALERIE | YUKON

banner

Po skvělé lyžařské sezóně jsme byli opět svoláni náčelníkem na osadu Yukon. Již tradičně jsme hodnotili naše úspěchy a výkony. Počasí nám přálo, guláš chutnal a pivo teklo proudem.

Díky náčelníkovi za skvělé zázemí

~ m ~

12.4.2018 POZVÁNKA | YUKON

banner

Vážení,
šiřte prosím pozvání náčelníka Bílého vlka na Yukon (Vlaské u Hanušovic) u příležitosti 19. ročníku srazu lyžníků, konaného v sobotu dne 28. dubna 2018 s programem vzájemné prezentace úspěchů na kolečkových lyžích a lyžích na sněhu, který nás letos nezklamal, doplněné zvěřinovým ragú, hanušovickým pivem a sladkostmi, které dovezou vaše manželky, či přítelkyně. Těšme se na již tradiční setkávání, které je imanentní součástí našeho běžkování a sportovního zápolení, jež nám přináší radost, mužnou sílu, obdiv žen a skromné sebevědomí.
 
Náčelník Bílý vlk
z osady Yukon

Zájemci o kulinářské tajemství mohou již dopoledne do toho mluvit, neboť zvěřinové ragú se bude podávat od jedné hodiny odpolední.

~ náčelník Bílý vlk~

18.12.2017 VESELÉ VÁNOCE

Přátelé lyžníci,

Dovolte mi Vám všem popřát krásné vánoce plné osobního štěstí prožitého se svými nejbližšími. Do nového roku zvolte dobrou "mázu" ať si rok 2018 dobře "odšlápnete". Ten ať je přesně podle Vašich představ a nechť všechny vaše problémy v novém roce trvají stejně dlouho jako Vaše novoroční předsevzetí.

banner

~ m ~

14.11.2017 VÝSLEDKY | KOLSKICUP 2017

banner

Přátelé, kamarádi,

Seriál měřených tréninků KOLSKI CUP 2017 je za námi. Dovolím si tak opět krátké shrnutí tohoto ročníku. Ročník 2017 byl velmi úspěšný, odjeli jsme společně všech pět tréninků bez zrušení. Na své si jistě přišlo celkem 57 lyžníků, více než v předchozím ročníku. To je pro nás velkým impulsem v trénincích pokračovat. Budeme vás vždy informovat prostřednictvím našich stránek a emailů. Ale zpět k letošnímu ročníku 2017. Nejlépe si v trénincích opět vedl zkušený Martin Valigura, který se stal králem celého KOLSKI CUPU 2017. Druhé místo si s přehledem zajistil Rostislav Urban. O třetí místo se rozhodlo až v posledním výjezdu, kde nakonec zvítězil Martin S. těsně, rozhodnul až součet času všech tréninků. Rozhodlo pouhých 6 sekund. Za skvělé výsledky jim patří velká gratulace!
Kompliment a Velké Díky patří také všem pořadatelům, kteří se o nás postarali a tréninky vždy skvěle připravili.
Díky také všem za účast, za váš pozitivní přístup a nadšení, bez vás by to nešlo. Těšíme se na viděnou v dalším ročníku 2018!!!

výsledky ke stažení zde

~ m ~

28.10.2017 REPORT | KLADSKÉ SEDLO

banner

Poslední výjezd KLADSKÉ SEDLO je už minulostí. Kruh se uzavřel a na rozdíl od loňských ročníků, jsme si do plna užili trať v plné kráse. Ani sychravé, typicky podzimní počasí, nás neodradilo a na start jsme dorazili v krásném počtu. Nejrychleji zajel Michal Vank, hned za ním Martin Valigura a s menším odstupem dojel Rosťa Urban.

Všem díky za účast, pořadatelům zvláště!

výsledky zde
fotogalerie zde

~ m ~

23.10.2017 PROPOZICE | KLADSKÉ SEDLO

banner

Dovolte mi vás všechny pozvat již tuto sobotu 28.10. na poslední společný výjezd celého seriálu KOLSKICUP. Čeká nás středně náročná trať, která ale umí prověřit naši sezónní přípravu. Meteorologové jsou nakloněni, sněžit má až v neděli.

Přijeďte všichni bude to stát za to!

propozice zde

těšíme se na viděnou

~ m ~

21.10.2017 REPORT | KAJDA CUP

banner

Skvělá přátelská atmosféra, která tradičně doprovázela další společný výjezd KAJDA CUP. I přesto, že pořadatelé museli hodně zaimprovizovat, vše se povedlo na vítečnou. Změna trati se velmi osvědčila. Náročná trať, zajímavé oživení tří okruhů a pohodové zázemí bylo důkazem. Jako první protnul čáru na asfaltu nestor Martin Valigura (0:53:33), druhý byl Rosťa Urban (0:54:44) a třetí pak Karel Macháček (0:54:52).

výsledky zde
fotogalerie zde

~ m ~

 
© 2018 KOLSKI | veškerá práva vyhrazena |kolski.cz